Turundusteenus

Brändituntust ja müügivõimalusi suurendav turundusteenus – abi kogenud proffidelt!

14+ aastat kogemust

Soovid oma ettevõtte haaret laiendada ja käivet ning kasumit kasvatada?

Oleme Sinu jaoks olemas, et aidata Sul uusi kliente kuluefektiivselt juurde tuua ja neid püsiklientideks kinnistada.

Meie külalisturundusjuhi kompetents aitab Sul turundustegevused kontrolli all hoida juhul kui majasisesest võimekusest jääb puudu, kui täiskohaga turundusjuhti ei ole mõttekas palgata või kui sobivat kandidaati turundusspetsialisti kohale on rakse leida.

Millist kasu toob külalisturundusjuht?

  • Toob vajaliku kompetentsi vajalikul ajahetkel vajalikus mahus
  • Nõustab juhtkonda vajalikes küsimustes
  • On majaväline konsultant, kes vaatab värske pilguga
  • On “Tark tellija”, kes leiab parima hinna-kvaliteedi suhtega teenused
  • On turundustegevuste ja kampaaniate elluviija
  • Täidab ajutiselt turundusjuhi ametikoha
  • Ehitab vajadusel üles turundusmeeskonna
  • On tööandjabrändingu väljatöötaja
turundusteenus
Kompetente turunduspartner

Kompetentne

Meil on iga valdkonna jaoks kogenud spetsialist.

Paindlik

Paindlik

Turundusteenus täpselt sellises mahus nagu parajasti vajad.

uuendusmeelne

Nutikas

Kasutame Su klientide kõnetamiseks otsekanaleid.

Usaldusväärne

Meie kliendid usaldavad meid. Suur osa meie uutest klientidest tulevad tänu soovitustele.

Mis on turundusplaan?
Mis on sotsiaalne turundus?
Kuidas turundada sotsiaalmeedias?
Kuidas minu ettevõtte käivet kahekordistada?

Kõik need ja sajad teised turundusega seotud küsimused saavad head ja asjalikud
vastused, kui võtad ühendust meie kogenud turundusspetsialistidega.

Lihtsalt kirjuta kaire@fmd.ee või helista telefonil 55 995 605 ja Sinu ettevõtte järjepidev kasv võibki alata!

Kaire turundusjuht turundusteenusest

"Turundus on ühelt poolt väga loominguline tegevus, kuid on mõttekas vaid siis, kui sellest saadud tulud ületavad tehtud kulutusi. Meilt saad abi professionaalse ning tulemusliku turunduse tegemisel. Koostöös leiame nutikaimad turunduskanalid, et jõuda otse Sinu sihtkliendini. Massimeediale eelistame otsekanaleid, mis on tulemuslikud ning väiksemale ettevõttele taskukohased.!"

​Turundusjuht Kaire

Võta ühendust ja selgitame välja kuidas meie tiimist Sulle kõige rohkem kasu tõuseb!

Hea turundamine ja müügikäibe kasv algab targa turundusstrateegia koostamisega.

Uuri mida meie kohta räägivad meie olemasolevad kliendid:

Millega saame Sinu ettevõtte kasvule kaasa aidata:

Turundusplaani koostamine

Arutame läbi ettevõtte hetkeolukorra, sihid ja eelnevad turundustegevused. Analüüsime tugevusi ja nõrkusi ning leiame ohud ja võimalused. Põhjalik analüüs võimaldab meil koostada konkreetseid tegevusi kätkeva plaani, mis viib Su ettevõtte ka soovitud sihtideni.

Turunduseesmärkide seadmine ja monitoorimine

Kirjeldame lahti eesmärgid, mida oma tegevusega saavutada tahame ning jälgime, et valitud eesmärgid ka saavutatud saaksid.

Turunduseelarve koostamine

Paneme paika raamid turunduseelarvele ning kirjeldame lahti kuhu, miks, millal ja kui palju investeerida, et soovitud tulemusi saavutada. Sinu ülesandeks jääb vaid plaanipäraselt tegutseda.

“Tark tellija” teenus

Sama teenuse hinna vahe võib turundusteenuste turul erineda 10 korda. Samuti on teenuse kvaliteet kõikuv – näiteks vabakutseliste kasutamisel. Meie teame kes pakub parima hinna ja kvaliteedi suhtega teenust ning lubame Sul neid teadmisi enda huvides ära kasutada ning olla tark tellija!

Kampaaniaideede väljatöötamine ja elluviimine

Töötame välja reklaamikampaaniate kesksed ideed, lansseerime kampaania ja haldame selle kogu elutsüklit kokkuvõtete tegemiseni välja.

Sotsiaalmeedia turundus

Aitame välja valida Sinu ettevõtte jaoks sobivaimad sotsiaalmeedia kanalid, aitame neid professionaalselt hallata ning müüke kasvatavaid, kuid samas kuluefektiivseid kampaaniaid seadistada.

Sisuturundus

Meile meeldib kirjutada! Hariv ja haarav sisu loob väärtust nii Sinu brändile kui ka kliendile. Olgu see blogiartikkel, juhtumiuuring, e-raamat, juhend, uudisnupp vms – haarav sisu on see, mis hoiab kliendi lojaalse ja aktiivsena ning meie kogemused antud vallas katavad ära kogu sisuturunduse spektri.

Reklaamtekstide, artiklite ja uudiskirjade koostamine

Soovid haaravat sloganit, eristuvat reklaamteksti või konverteerivat uudiskirja? Oleme psühholoogias ja sõnaseadmises võrdselt tugevad ning teame mida ja kuidas öelda, et kliendi tähelepanu haarata.

Tekstide toimetamine ja õigekirjakontroll

Oled loonud huvitava ja isikupärase teksti aga ei tunne end eesti keele grammatika reeglite rägastikus kuigivõrd kindlana? Jah, eesti keele õigekiri ongi väga nüansirikas ning alati on kindlam professionaalil oma tekst üle vaadata lasta. Meie eesti keele filoloog tunneb oma valdkonda hästi. Vaatame Su loomingu üle ning saad kindel olla, et loodud tekst ei ole mitte pelgalt suurepärane vaid ka keeleliselt korrektne ja esinduslik.

Reklaammaterjalide kujundamine ja tootmine

Paberkandjal reklaami tegemine eeldab sageli mitmete partnerite kaasamist ja aeganõudvat protsessihaldust. Võtame selle töö enda kanda ning organiseerime Sulle soovikohaselt kujundatud trükised otse kontorisse!

Videote tootmine

Aitame Sul luua ägedat videosisu sotsiaalmeedia turunduse tarbeks, et saaksid oma publikut rõõmustada massist eristuvate professionaalsete reklaamklippide, toote- või teenuse tutvustustega vms. Oleme partneriks kogu protsessi vältel alates ideede genereerimisest kuni järeltöötluse viimase viimistlustoiminguni välja.

Tööandja bränding

Soovid kiiresti ja lihtsalt leida endale tööjõuturu parimaid spetsialiste? Sel juhul tuleb panustada tööandja brändingusse. Tööandja brändingu mõte on olla tööandjana atraktiivsem kui teised samadele töötajatele konkureerivad ettevõtted. See on väärtuspakkumine, milles segunevad organisatsioonikultuur, juhtimiskvaliteet, paindlikud töövõimalused, konkurentsivõimeline töötasu, arenguvõimalused ja palju muud. Aitame Sul oma ettevõtte sõnumid õigesti vormistada, et parimate spetsialistide leidmine edaspidi lihtsamalt käiks. Loe pikemalt tööandja brändingu kohta siit artiklist.

Mõned näited senistest koostööprojektidest

Karl Bilder

Partner- brändijuhi teenus. Meile usaldati projekti juhtimine alates planeerimise etapist – eelarve, tähtajad, vastutajad. Osalesime brändiloomise projektis ning reklaammaterjalide loomisel koostöös brändiagentuuriga Brandmanual. Korraldasime brändivahetuse protsessi kõikides kanalites: kauplused, veeb, sotsiaalmeedia, sõidukid, reklaamkingitused. Töötasime välja reklaamid sotsiaalmeedia, ajakirjade, siseveebi ja kaupluste jaoks. Koostöös meediaagentuuriga aitasime välja anda ettevõtte ajakirja. Nõustasime piirkonnajuhte ja juhtkonda turundusküsimustes, haldasime sotsiaalmeediat ning osalesime E-poe ja uue kodulehe projektis (Magento baasil e-pood).

Vertex Investment

Külalisturundusjuht Vertex Investment OÜ kliendile. Tegemist on eksportiva ettevõttega, kes seni ei olnud turundustegevustele panustanud. Pakkusime välja turundustegevused, lõime Linkedin profiili nii ettevõttele kui ka mõjuisikutele. Pakkusime välja teemad ja kirjutasime inglisekeelsed sisuturundusartiklid ning haldasime Linkedin profiile. Lisaks koostasime ja disainisime materjalid messidel osalemiseks ning olime juhtkonna nõuandjaks turundusküsimustes.

Venten

Külalisturundusjuhi teenuse osutamine Eesti juhtivale tööstuslahendusi pakkuvale ettevõttele. Koostöö hõlmas turundusplaani loomist ja reklaammaterjalide koostamist (kataloogid, reklaamlehed, uudiskirjad, messi kujundused). Disainisime reklaamid ja korraldasime materjalide tootmise. Haldasime sisuturundust uudiskirjade, sotsiaalmeedia ja ajakirjade tarbeks. Meie kanda jäi ka sotsiaalmeedia turundus, messide korraldamine ja videoturundus.

 

Ragn-Sells

Kommunikatsioonijuhi toetamine süvamahutite valdkonna turundamisel. Meie osaks sai võimaluste otsimine esinemiseks, uudiskirja ja teiste reklaammaterjalide koostamine ja levi korraldamine.

Omniva

Turunduse koordinaatori ametikoha täitmine ettevõtte logistikadivisjonis. Töötasime tihedas koostöös ettevõtte turundustiimiga. Meie turundusjuhi ülesandeks oli ristturunduskampaaniate korraldamine, sotsiaalmeedia haldus ja -kampaaniate läbiviimine, reklaammaterjalide- ja ärikingituste tellimine. Kaasnes ka pidev koostöö reklaami- ja trükiagentuuridega ning aktiivne osalus ettevõtte üritusturunduse tiimi töös alates ideede välja töötamisest kuni ürituste elluviimiseni.

Estiko

Turunduse projektijuhi ametikoha täitmine Lõuna-Eesti suurimas sisustuskabamajas. Meie turundusjuhi ülesandeks oli turundusstrateegia väljatöötamine koostöös keskuse üürnikega (sisustuskauplustega) ja selle elluviimine. Koostöö hõlmas kampaaniate haldust (reklaamid raadios, televisioonis ja trükimeedias), meedia planeerimist, sotsiaalmeedia haldust ning era- ja ärikliendiürituste korraldamist (erakliendipäevad, laadad, vastuvõtt sisukujundajatele ja arhitektidele). Koostööprojekti osaks oli ka ärikinnisvara suurkliendihaldus.

Unolik

Külalis-turundusjuhi teenus kvaliteetset täispuitmööblit pakkuva pereettevõttele, kellel on esinduskauplused Tallinnas ja Tartus. Pakkusime välja turundusideed, käivitasime e-maili turunduse, haldasime sotsiaalmeediat ja viisime läbi kampaaniaid. Kujundasime reklaammaterjale, haldasime nende tootmist ning kirjutasime sisuturundusartikleid.

Mitutoyo Scandinavia

Maailma TOP3- e kuuluva metroloogiabrändi toomine Eesti messile Instrutec. Meeleolukas inglisekeelne koostöö tuntud Jaapani ettevõtte Rootsi haruga, kes soovis suurendada brändituntust Eesti turul. Lõime kliendile messiboksi 3D disaini, koostasime eelarve, organiseerisime messiboksi ehituse ning toetasime meeskonda messil osalemise käigus kõiges.

Hansaplant

Trükimeedia-alane koostöö Eesti suurima aianduskaupu pakkuva ettevõttega. Klient vajas toetavat meeskonda kevadise kliendiajakirja välja andmisel. Meie ülesandeks oli juhtida kliendiajakirja projekti: kirjutasime artikleid, koordineerisime koostööd disaineritega ja lahendasime muid ajakirja väljaandmisega seotud jooksvaid küsimusi.

Kuidas meid enda heaks tööle panna?

Lihtsalt kirjuta kaire@fmd.ee või helista telefonil 55 995 605 ja meie asjalik püsikoostöö võibki alata!