Raamatupidamisteenuste juht Tiina

Meie oma “Aasta raamatupidaja”

Esitasin oma kolleegi, Tiina, “Aasta raamatupidaja 2022“ kandidaadiks. Hoidke talle pöialt :)!
Minu ja minu meeskonna silmis ta juba ongi aasta raamatupidaja.

Raamatupidamine on olnud Tiina elutöö.
Ta on täitnud üle 20 aasta raamatupidamise juhtrolli nii era- kui avaliku sektori ettevõtetes ja viimased 6,5 aastat teinud seda minu kõrval, ühiselt väikest raamatupidamisbürood arendades.

Tiina hoiab kõrgeid standardeid, on alati eeskujuks, leiab alati kohti parendusteks ja arendusteks, hoolimata sellest, kui pikalt on mõni ettevõte juba turul olnud või kes nende raamatupidamist on enne üles seadnud.
Viimased 6 aastat on ta aidanud kasvatada raamatupidajate järelkasvu FMD.ee-s ja ta on hinnatud ja armastatud kolleeg ja õpetaja, kellele vaadatakse alt üles.
Tema teadmised, oskused ja valdkonna tunnetus on meile inspiratsiooniks ja suureks eeskujuks.
Hoolimata oma küpsest vanusest on ta eestvedaja digitaliseerimisel ja alati valmis õppima, arendama ja kasutusele võtma uusi programme.

Tiinat iseloomustavad parimal moel meie klientide tagasisided:

Leventek OÜ tegevjuht, Tarmo Noodla:“ Minu jaoks on Tiina raamatupidaja MUSTERNÄIDE. Alati väga hoolikas, ajab näpuga rida, küsib, täpsustab, äärmiselt kohusetundlik.““

Belbin Eesti – KoostööKunstiKool , Mats Soomre:“ Kui vaadata raamatupidamist teenusena, siis on üks kõige olulisemaid kriteeriumeid lisaks korrektsusele ladus asjaajamine. Ja just seda Tiina teebki. Ladus, sõbralikult konkreetne, tähelepanekutega, mida ma kliendina ise ei märkakski. Just see nõuandev pool on alati kasulik – nüansid, mida ise ei märkakski. Ja kui ausalt, siis kannatlik meel on see, mille eest ma olen
väga tänulik. Minu poolt kindel ja soe soovitus!“

Kliendikohtumistel mul kõrv puhkab – kui professionaalne, ettenägelik, uuendusmeelne. Selline on meie vanemraamatupidaja Tiina – alati omandamas uusi teadmisi ja jagamas neid kolleegidega ja klientidega.

Ta seisab alati selle eest, et meie kliendid oleksid parimal moel teenindatud. Ei tõmba piiri enda ja teiste vahel. Piir on seal, et töö on tehtud ja kliendi ees lubadused täidetud.

Mida sa veel oskad tahta, kui nii tublid kolleegid on :).